NOWE TECHNOLOGIE

Monitoring CCTV

Popularność stosowania monitoringu w firmach, domach prywatnych jak i biurach w ostatnim czasie mocno wzrosła i nie ma w tym nic dziwnego. Urządzenia te nie tylko zwiększają bezpieczeństwo, ale i skutecznie odstraszają włamywaczy. Wysoka jakość kamer i przystępna ich cena to doskonałe rozwiązanie na zabezpieczenie swojej nieruchomości. Zdalny podgląd na system monitoringu daje natychmiastową możliwość reakcji na zagrożenie.

Niektóre z naszych realizacji montażu systemów telewizji przemysłowej znajdziesz w dziale realizacje.

Alarmy

Idealnym uzupełnieniem monitoringu może być instalacja systemu alarmowego z powiadamianiem. Podobnie jak w przypadku kamer ważne jest tutaj zastosowanie odpowiednich elementów na wysokim poziomie. Są to rzeczy na których nie należy oszczędzać tylko stosować sprawdzone urządzenia certyfikowanych producentów.

Na stronie naszych realizacji można obejrzeć przykładowe instalacje. A w naszym sklepie zaoferujemy odpowiednio dobrany sprzęt i konfigurację.

Kontrola dostępu

Chcąc ograniczyć dostęp do wybranych pomieszczeń Twojego biura można zastosować sprawdzone systemy kontroli dostępu. Z jego pomocą, znacząco można podnieść poziom zabezpieczeń budynku, jednocześnie mając wgląd w to kto i kiedy wchodzi oraz wychodzi z konkretnych pomieszczeń.

W naszym sklepiej znajdziesz bogatą ofertę urządzeń do systemów kontroli dostępu jak również systemów ewidencji czasu pracy.

Scroll to Top