Powiadomienia SMS i email

Informujemy, że od początku sierpnia 2011 dla Państwa wygody wprowadziliśmy internetowy i smsowy system powiadamiania. Uruchomiona platforma umożliwia wysyłanie komunikatów o każdej zmianie na Państwa koncie opłat za internet drogą smsową oraz emailową. Użytkownicy, którzy podali w naszym biurze swój numer telefonu od teraz będą otrzymywali wiadomości SMS o naliczeniu opłaty za internet i aktualnym saldzie konta.

Moduł emailowy platformy powiadamiania zostanie aktywowany od września 2011. Aby otrzymywać powiadamiania należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. nr swojego telefonu oraz adres email, po weryfikacji danych dodamy numer do subskrybcji powiadamiania.

Moduły SMS i eMail jest ciągle rozwijany i rozbudowywany w celu ułatwienia kontaktu pomiędzy systemem internetowym a klientem. Dlatego w najbliższym czasie uruchamiane będą sukcesywnie kolejne usługi.

Opłata abonamentowa za internet jest naliczana ok. 10 każdego dnia miesiąca. Wówczas otrzymacie Państwo informację SMS o naliczaniu opłaty za dany miesiąc oraz o aktualnym stanie konta opłat za internet. Jeśli ostatniego dnia miesiąca na koncie klienta będzie ujemne saldo wówczas użytkownik otrzyma kolejnego SMSa z przypomnieniem o uiszczeniu opłaty.

SMSy wysyłane są w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00. Rodzaje powiadomień:

  • naliczenie opłaty i aktualne saldo,
  • przypomnienie o uiszczeniu opłaty za internet,
  • informacja o zablokowaniu dostępu do internetu,
  • informacje o planowanych wyłączeniach sieci komputerowej enc.

Usługa powiadamiania SMS i eMail jest całkowicie darmowa.

UWAGA.

Jeśli nie chcesz otrzymywać powiadomień poinformuj nas o tym krótką wiadomością SMS, emial lub osobiście.

Partnerzy firmy

Ultimate Browsers SupportWspółpraca z wieloma firmami pozwala nam na zdobywanie specjalistycznej wiedzy w zakresie IT. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić swoim klientom wysoki poziom obsługi zleconych zadań.

Czytaj więcej...

Sklep komputerowy

Native RTL SupportZapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu komputerowego znajdującego się w siedzibie firmy w Paczkowie przy ulicy Sienkiewicza 1a.

Sprawdź ofertę