Oprogramowanie

Świadczymy usługi w zakresie instalacji i serwisu oprogramowania systemowego oraz programów dla małych i średnich firm. W naszej ofercie znajduje się szereg różnego rodzaju oprogramowania wspomagającego pracę w firmach. Jest to m. in. :

 

mikroSubiekt - to oprogramowanie dla małych firm wspomagających i ewidencjonujących sprzedaż. Program bardzo prosty w użyciu i niezwykle intuicyjny. Z obsługą systemu poradzą sobie zarówno zaawansowani jak i początkujący użytkownicy.

Prowadzimy serwis i udzielamy wszelkich rad podczas instalacji oraz użytkowania tego modułu.

 

 

 

SubiektGT - to rozbudowany moduł linii programów Subiekt. Moduł ten przeznaczony jest dla małych i średnich firm. W pełni ewidencjonuje sprzedaż oraz zakupy. Za jego pomocą prowadzony jest magazyn towarów tym samym obsługuje wszystkie typy dokumentów magazynowych.

Prowadzimy serwis i udzielamy wszelkich rad podczas instalacji oraz użytkowania tego modułu.

 

 

 

 

NOD32 - bardzo skuteczny AntyVirus. Szybki i niezawodny, a przy tym nie obciąża systemu. Występuje w różnych wersjach z różnymi rodzajami licencji.

Prowadzimy serwis i udzielamy wszelkich rad podczas instalacji oraz użytkowania tego programu.

Partnerzy firmy

Ultimate Browsers SupportWspółpraca z wieloma firmami pozwala nam na zdobywanie specjalistycznej wiedzy w zakresie IT. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić swoim klientom wysoki poziom obsługi zleconych zadań.

Czytaj więcej...

Sklep komputerowy

Native RTL SupportZapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu komputerowego znajdującego się w siedzibie firmy w Paczkowie przy ulicy Sienkiewicza 1a.

Sprawdź ofertę