Szybki kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 800 - 1700.

Telefon kontaktowy

77 435 14 51
77 543 09 29

biuro (małpka) enc.pl

Publiczny adres IP

 Teraz, dla Naszych klientów mamy możliwość włączenia stałego, publicznego adresu IP, które jest indywidualne dla każdego klienta. Usługa przydzielenia publicznego adresu nie wymaga żadnych zmian w Państwa komputerach. Wykonywana jest automatycznie na serwerze. Do adresu wewnętrznego przypisany jest unikalny adres zewnętrzny, wszystkie porty są przekierowane bezpośrednio na adres wewnętrzny Państwa komputera.

Cena usługi publicznego adresu IP to 25,00 zł brutto / rok - płatne z góry za cały rok.

W przypadku chęci korzystania z tej usługi prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wystarczy krótka wiadomość wysłana na adres biuro (małpka) enc.pl z informacją o włączenie usługi i podanie danych abonenta. Usługę włączymy niezwłocznie, a opłata zostanie pobrana przy najbliższej płatności za abonament internetowy.

 

 

 

Partnerzy firmy

Ultimate Browsers SupportWspółpraca z wieloma firmami pozwala nam na zdobywanie specjalistycznej wiedzy w zakresie IT. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić swoim klientom wysoki poziom obsługi zleconych zadań.

Czytaj więcej...

Sklep komputerowy

Native RTL SupportZapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu komputerowego znajdującego się w siedzibie firmy w Paczkowie przy ulicy Sienkiewicza 1a.

Sprawdź ofertę